Seyahat halindeyken aracınızın aküsünün birdenbire bitmesi, her sürücünün başına gelebilecek bir durumdur. Bu tür bir durumda panik yapmanıza gerek yok, çünkü akumyolda ekibinden en yakın akücü size yardımcı olmak için hazır bekliyor.

Akümyolda’nın deneyimli teknisyenleri, aracınızın aküsünü hızlı bir şekilde kontrol eder ve gerekli müdahaleleri yapar. Eğer aracınızın aküsü tamamen boşalmışsa takviye yaparak aracınızı tekrar çalıştırır. Böylece, yolculuğunuza kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

Teknisyenlerimiz akü sorunlarınızı çözmekle kalmaz, aynı zamanda diğer acil durumlar için de size destek sağlar. İstanbul yollarında sürekli aktif olarak güvenilirlik ve kaliteyi bir araya getirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Uzmanlarımız, yüksek kaliteli ekipmanlar ve profesyonel yaklaşımlarıyla sorunlarınızı hızlı bir şekilde tespit eder ve çözerler. Bu sayede, araba aküsü ile ilgili yaşadığınız sorunları en kısa sürede çözebilir ve güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz. 

Ekip çalışanlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Uzman akü servis teknisyenlerimiz yüksek kaliteli ekipmanlar ve profesyonel yaklaşımlarıyla sorunlarınızı hızlıca tespit eder ve çözerler. Bu sayede, aküm bittiğinde veya başka bir acil durumla karşılaştığınızda güvenilir bir destek alabilirsiniz.

Deneyimli teknisyenlerimiz en yakın akücü olarak mobil hizmetler sunarak size zamandan tasarruf sağlar. Siz neredeyseniz, ekipler en kısa sürede size ulaşır ve sorununuzu çözmek için gereken her şeyi yapar. Böylece, aracınızı tamir etmek için servise gitmek veya yolda beklemek zorunda kalmazsınız. Uzman teknisyenlerimiz kaliteli hizmetleriyle aracınızı en kısa sürede tekrar yola çıkarır ve güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

Akücü

en yakın akücü

Özellikle kış aylarında, birçok araç sürücüsünün karşılaşmak istemediği sorunlardan biri de yolda kalmaktır. Ancak ne yazık ki, uzun yola çıkmadan önce gerekli önlemleri almadığı için birçok sürücü yolda kalıyor. Bunun başlıca nedenleri arasında kış lastiği kullanmamak, araçlarında gerekli teknik sorunları çözmek için gerekli araçları bulundurmamak ve yedek akü ve lastik bulundurmamak yer almaktadır.

Soğuk kış günlerinde, bu tavsiyelerimizi dikkate almayan sürücülerin araçları akü sorunları yaşar. Bir araba motorunun çalışmasını sağlayan işlevsel ve mekanik bir sistem olarak bilinen akü tükendiğinde motor durur ve araç hareketsiz kalır. Bu tür durumlar genellikle sürücüleri rahatsız eder. 

İstanbul Avrupa yakasında en yakın akücü hizmet noktalarımız; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu. İstanbul, Anadolu yakasında en yakın akücü olarak destek verdiğimiz ilçeler ise sırasıyla; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’dır.

Akumyolda ekibi olarak İstanbul’un her iyi yakasınında alanında uzman ve deneyimli personelimizle hizmetlerimizi kesintisiz bir şekilde sunuyoruz. En yakın akücü aradığınızda  0507 556 7161 mobil numaramızdan bize her daim ulaşabilirsiniz .

Araçlarınızın aküsünün değiştirilmesi veya onarılması gerekiyorsa hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Araçlarınızın akü modeline bakılmaksızın kalıcı çözümler sunuyoruz. Akumyolda ekibi olarak, araç tipi, modeli ve büyüklüğü ne olursa olsun tüm araçlara uygun akü takviyesini müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Yolda kalmış araçlarınız için acil akücü arayışınızda profesyonel ve pratik bir hizmet sunuyoruz. Yerinde akü değişimi yaparak araçlarınızın eski haline gelmesini ve çalışır durumda olmasını sağlıyoruz. Araçlarınızın akülerini şarj ediyoruz, değiştiriyoruz ve onarıyoruz. 

 
 
 
 
© Copyright 2023