Ataşehir Akü Kadıköy Akü Kartal Akü Pendik Akü Sultanbeyli Akü Tuzla Akü Ümraniye Akü Trabzon Akü

Seyahat halindeyken aracınızın aküsünün birdenbire bitmesi her sürücünün başına gelebilecek bir durumdur. Bu tür durumda hiç panik yapmanıza gerek yok, çünkü akümyolda ekibinden deneyimli teknisyenler size yardımcı olmak için hazır bekliyor olacaktır.

Akümyolda’nın deneyimli teknisyenleri, aracınızın durumunu hızlı bir şekilde kontrol eder ve gerekli müdahaleleri yaparlar. Eğer aracınızın aküsü tamamen boşalmışsa takviye yaparak aracınızı tekrar çalıştırır. Böylece, yolculuğunuza kesintisiz bir şekilde devam edebilirsiniz.

İhtiyaç duyduğunuz anda bizlere ulaştığınızda teknisyenlerimiz akü sorunlarınızı çözmekle kalmaz, aynı zamanda diğer acil durumlar için de size destek sağlar. İstanbul yollarında sürekli aktif olarak güvenilirlik ve kaliteyi bir araya getirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Uzmanlarımız, yüksek kaliteli ekipmanlar ve profesyonel yaklaşımlarıyla sorunlarınızı hızlı bir şekilde tespit eder ve çözerler. Bu sayede, araba aküsü ile ilgili yaşadığınız sorunları en kısa sürede çözebilir ve güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edebilirsiniz. 

Ekip çalışanlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir. Uzman teknisyenlerimiz yüksek kaliteli ekipmanlar ve profesyonel yaklaşımlarıyla sorunlarınızı hızlıca tespit eder ve çözerler. Bu sayede, aküm bittiğinde veya başka bir acil durumla karşılaştığınızda güvenilir bir destek alabilirsiniz.

Uzman teknisyenlerimiz bulunduğunuz konuma gelerek size zamandan tasarruf sağlar. Siz neredeyseniz, ekipler en kısa sürede size ulaşır ve sorununuzu çözmek için gereken her şeyi yapar. Böylece, aracınızı tamir etmek için servise gitmek veya yolda beklemek zorunda kalmazsınız. Uzman teknisyenlerimiz kaliteli hizmetleriyle aracınızı en kısa sürede tekrar yola çıkarır ve güvenli bir şekilde seyahat etmenizi sağlar.

Akücü

Özellikle kış aylarında, birçok araç sürücüsünün karşılaşmak istemediği sorunlardan biri de yolda kalmaktır. Ancak ne yazık ki, uzun yola çıkmadan önce gerekli önlemleri almadığı için birçok sürücü yolda kalıyor. Bunun başlıca nedenleri arasında kış lastiği kullanmamak, araçlarında gerekli teknik sorunları çözmek için gerekli araçları bulundurmamak ve yedek akü ve lastik bulundurmamak yer almaktadır.

Soğuk kış günlerinde, bu tavsiyelerimizi dikkate almayan sürücülerin araçları akü sorunları yaşar. Bir araba motorunun çalışmasını sağlayan işlevsel ve mekanik bir sistem olarak bilinen akü tükendiğinde motor durur ve araç hareketsiz kalır. Bu tür durumlar genellikle sürücüleri rahatsız eder. 

İstanbul Avrupa yakasında en yakın akücü olarak hizmet noktalarımız; Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu. İstanbul, Anadolu yakasında akücü en yakın olarak destek verdiğimiz ilçeler ise sırasıyla; Adalar, Ataşehir, Beykoz, Bostancı, Çekmeköy, Çengelköy, Kadıköy, Kartal, Küçükyalı, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküdar’dır.

Deneyimli teknisyenlerimiz talebinizle ilgili adresinize kadar gelerek size zaman kazandırır. Akumyolda.com ekibi olarak İstanbul’un her iyi yakasınında alanında uzman ve deneyimli personelimizle 7/24 akü yol yardım hizmetleri sunuyoruz. Bizlere 0539 934 91 61  mobil numaramızdan her daim ulaşabilirsiniz. Akü servis olarak adresinize kadar gelerek yerinde hizmet vererek araçlarınızın çalışır durumda olmasını sağlıyoruz. Bunu yaparken araçlarınızın akülerini şarj ediyoruz, değiştiriyoruz veya onarıyoruz. 

Araçlarınızın aküsünün değiştirilmesi veya onarılması gerekiyorsa hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Araçlarınızın akü modeline bakılmaksızın kalıcı çözümler sunuyoruz. Akumyolda.com ekibi olarak, araç tipi, modeli ve büyüklüğü ne olursa olsun tüm araçlara uygun akü takviyesini müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Mobil ekiplerimizle yolda kalmış araçlarınız için profesyonel ve pratik çözümler sunuyoruz. 

© Copyright 2024